Minust

Kadifoto portraits

Tere, olen Kadi ja suureks kireks on laste ja vastsündinute pildistamine. Pildistamise juures pean väga oluliseks ettevalmistusi ning sealjuures õigete värvikombinatsioonide valikut. Arvan et lapsed ja värvid on loodud kokku. Olen vähesel määral kokku puutunud fotograafiaga alates 2007 aastast, kuid elumuudatuste sunnil, panin vahepeal aparaadi käest. Kõik muutus taas kui sain Emaks ja avastasin, et lapse armsad ilmed, teod ja avastused vajavad üht väärt jäädvustamist. Nüüd taasavastades oma huvi fotograafia vastu olen igapäevaselt hakanud fotograafiaga tegelema 2014 aastast alates.

Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Fotograafia

Fotograafia võimaldab kinkida Sulle mälestusi,  mis kestavad kogu elu.  Hetked mis jäädvustatakse Teie pisikesest aitavad sul meenutada nende kõige armsamaid väikeseid detaile ja kõiki rõõmsaid mälestusi ja emotsioone, mis tekkisid hetkest, kui Sulle üks habras ja õrn ilmakodanik kätele asetati.

Selleks et luua Sinule ja Sinu perele meeldejäävaid mälestusi, tuleb arvestada mõne asjaoluga.  Iga sessioon vajab tundidepikkust ettevalmistusaega sessiooni eel, ajal ning järeltöötlusaega pärast pildistamist. Iga jäädvustus on tulemus Minu unetutest öödest, mille olen kulutanud enda arendamise peale fotograafia valdkonnas. Hinna väljakujunemise juures olen arvestanud paljude näitajatega nagu näiteks varustus, rekvisiidid, koolitused, stuudio rent, kindlustus, turundus jne. Iga sessiooni maksumus on hoolikalt läbi mõeldud, võttes arvesse eelpool mainitut.

Olen väga tänulik kui annad mulle võimaluse sinuga töötada, sind paremini tundma õppida ning luua mälestamatuid hetki Sinule ja Sinu lähedastele kogu eluks.

Kirjuta mulle ja võta minuga ühendus antud vormi kaudu: