LASTE PILDISTAMINE

Beebide pildistamine

Laste pildistamine – TAVA pakett

200€

 

Laste pildistamine TAVA – 200€ (lapsed vanuses 3-24 kuud)  

(millest broneeringutasu 50€, mis tuleb aja broneerimiseks koheselt tasuda)

  • 2 set-up’i ja perepilt
  • 12 individuaalselt töödeldud pildifaili
  • erinevate kangaste ja aksessuaaride kasutus

TAVA sessioon sisaldab 1 lapse pildistamist stuudios 60min, kuni 2 erinevat set-up’i, perepilt ja 12 töödeldud pildifaili (saadan sulle lingi fotodega). Lisaks saab lapse puhul kasutada kõiki võimalikke kangaid ja aksessuaare terve sessiooni vältel. Iga lisanduva lapsega tuleb juurde +5 töödeldud pildifaili ja +50€. Perepiltide puhul tuleb samuti +5 töödeldud pildifaili ja +50€.

Laste pildistamine – CAKE SMASH pakett

300€

Laste pildistamine CAKE SMASH – 300€ (lapsed vanuses 1 aasta) 

(millest broneeringutasu 50€, mis tuleb aja broneerimiseks koheselt tasuda)  

  • Koogi lammutamise set-up, 2 tava set-up’i ja perepildid
  • 12+10 individuaalselt töödeldud pildifaili
  • erinevate kangaste ja aksessuaaride kasutus
  • fotokollaaž cake smash sessioonist
    * tordid alates 35€ (ei kuulu paketihinna sisse)

CAKE SMASH sessioon sisaldab 1 lapse pildistamist stuudios kuni 90 min, 2 set-ip’i + koogilammutus ja perepilt, sisaldab 12+10 töödeldud pildifaili. Lisaks saab lapse puhul kasutada kõiki stuudios olevaid kangaid ja aksessuaare terve sessiooni vältel.


Laste pildistamisest lähemalt

Mida Kaasa võtta?
Palun võta kaasa mõned komplektid lapse garderoobist, mis võiksid Sinu meelest fotole sobida. Aitan sul valida välja õiged asjad ning kombineerida sobivaima komplekti, et luua sinu lapsest erineva väljanägemisega pildivalik. Võid kaasa võtta kasvõi terve garderoobi, kui sa arvad, et see võiks parima tulemuse saavutamisele kaasa aidata. Saadan sulle eelnevalt ka näidised poiste ja tüdrukute komplekti valikutest, mis võivad anda ettekujutuse sellest, missugune võiks fotosessioonil kõige sobivam riietus olla. Kindlasti võta kaasa ka lapse lemmik mänguasi ja midagi juua- süüa, et laps tunneks end sel ajal hästi.

Tehtud töödega saad tutvuda siit: http://kadifoto.ee/galerii/lapsed/

KOOGI SESSIOON ehk  „CAKE SMASH“

Laste pildistamise puhul on tavaks saanud, et 1 aastaseks saava lapse  sünnipäeva tähistatakse ühe fotosessiooniga koos korraliku koogi mäkerdamisega, mida välismaal tuntakse sellise nime all nagu  „Cake Smash“. Selliselt tähistada oma lapse 1 aastaseks saamist on vahva nii lapsele endale kui ka lähedastele toreda emotsiooni edasi andmiseks. Sessioonile ootan Sinu poolt torti ja kostüümi ning mina omalt poolt tagan õige värvikombinatsiooniga kujunduse ja rekvisiidid.

Koostan tordi märkerdamisest väikese fotokollaaži: